„Leica iCON iGD3“ iš esmės pakeis jūsų darbą. Dirbkite savarankiškai ir tiksliai bet kur, kurdami projektą, vadovaudamiesi GNSS sistema ar robotizuotu tacheometru. „iCON“ klasės „iGD3“ sistema, skirta buldozeriams, gali žymiai padidinti mašinos produktyvumą ir optimizuoti medžiagą sunaudojimą. Sistema gali būti naudojama su daugybe jutiklių ir sujungia naudojimo paprastumą, lankstumą ir intuityvią vartotojo sąsają.

Bendra 3D programinės įrangos platforma ir bendra programinė įranga „Leica MC1“ siūlo labai lankstų sprendimą, kurį galima naudoti keliose mašinose visame parke. „Leica iCON iGD3“ iš esmės pakeis jūsų darbą. Dirbkite savarankiškai ir tiksliai bet kur, kurdami projektą, vadovaudamiesi GNSS sistema ar robotizuotu tacheometru. „iCON“ klasės „iGD3“ sistema, skirta buldozeriams, gali žymiai padidinti mašinos produktyvumą ir optimizuoti medžiagą sunaudojimą. Sistema gali būti naudojama su daugybe jutiklių ir sujungia naudojimo paprastumą, lankstumą ir intuityvią vartotojo sąsają. Bendra 3D programinės įrangos platforma ir bendra programinė įranga „Leica MC1“ siūlo labai lankstų sprendimą, kurį galima naudoti keliose mašinose visame parke.

Lankstumas

Bendra 3D programinės įrangos platforma ir bendra programinė įranga „Leica MC1“ siūlo labai lankstų sprendimą, kurį galima naudoti keliose mašinose visame parke.Greitai ir nebrangiai sukonfigūruokite 3D mašininio valdymo sprendimą, kad atitiktų atliekamos užduoties reikalavimus. Sumažinkite savo parko sudėtingumą naudodami vieną platformą visoms mašinoms ir geriau išnaudodami savo komponentus.

Intuityvi vartotojo sąsaja

Naujoji MC1 programinė įranga yra lengvai suprantamo ir paprasto dizaino su visomis susijusiomis funkcijomis, kurias galima lengvai pasiekti tiesiai valdiklio ekrane. Pasirinkite skirtingus paleidimo ekrano rodinius, kad atitiktų jūsų poreikius ir darbo vietos reikalavimus.

Sklandus dalijimasis duomenimis

Vientisa visų „Leica Geosystems“ sprendimų integracija, lankstus duomenų kūrimas ir atvirų duomenų formato strategija užtikrina universalumą ir aukštą vartotojo patogumą.