Ilgus metus mašinų valdymo srityje dirbanti AG „Leica Geosystems“ pristatė mobilią, universalią ir paprastą naudoti 3D ekskavatoriaus sistemą – “Leica iCON site”. Tai vienintelė ekskavatoriaus sistema skirta visų pirma mažesnėms įmonėms, kurios turi veną ar kelis ekskavatorius ir nori nebrangiai investuoti į išmanius žemės kasimo sprendimus.

Naujos sistemos pagrindiniai privalumai:

  • Mobilumas – nebereikia atskiro kompiuterio skirto tik mechanizmui. Planšetinis kompiuteris naudojamas, ne tik kaip ekskavatoriaus 3D panelė, bet prijungus GNSS anteną ar tacheometrą su ja galima atlikti ir kasdieninius darbus: matavimą, žymėjimą, paviršių kūrimą ir ataskaitų teikimą viename nesudėtingame pakete.
  • Universalumas – unikali galimybė pirmiausia išmatuoti plotą, sukurti projektinį paviršių, o tada tiesiogiai kasti pagal tą projektą, naudojant tą patį planšetinį kompiuterį ekskavatoriaus kabinoje.
  • Paprastumas – programinė įranga siūlo ypač paprastą vartotojo sąsają. Kuri palengvina kasdieninę darbų eigą. Ekskavatoriaus programa apima paprastų žemės kasimo sprendimų idėjas su žemėlapiu ir navigacija, šviesoforo spalvų darbo rezultatų indikacija ir padalinto ekrano funkcionalumu, leidžiančiu matyti įvairias operatoriui patogias 3D projektines perspektyvas.

„Leica iCON site“ ekskavatoriaus sprendimas palaiko ekskavatorių strėlės pasukimo, pasvirimo, pakreipiamojo ir sukamo kaušo funkcijas. Jei abejojate dėl jos paruošimo darbui ir naudojimo, nesijaudinkite: sistemos paprastumas jus nustebins!

Daugiau skaitykite: “iCON site” ekskavatorius – Leica iCON ekskavatorius “iCON site” programinė įrangą – Leica iCON site